Użytkownik zgłasza problem z ogrzewaniem podłogowym, które nie działa prawidłowo, osiągając jedynie 15 stopni Celsjusza. Instalator, który zainstalował system, jest obrażony, a sprawa jest w sądzie. Po analizie, okazało się, że pompa była zamontowana...
[Czytaj dalej]