logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Renault magnum 480 dxi eev - Brak podgrzewania zbiornika adblue borygiem

Jarektir 11 Mar 2018 22:13 1461 3
REKLAMA
  • #1 17096834
    Jarektir
    Poziom 6  
    Posty: 7
    Ocena: 4
    Witam,
    Poszukuję osób, które będą w stanie pomóc mi samochodem Renault Magnum 480 dxi eev. Mam problem z podgrzewaniem zbiornika adblue borygiem. Prawdopodobnie chodzi o zawór. Czy ktoś się orientuje gdzie się on znajduje i jak działa? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 17096938
    arti1987
    Poziom 20  
    Posty: 407
    Pomógł: 36
    Ocena: 333
    znajduje sie w ramię koło zbiornika Adblue. Idź po węży od smoka w stronę ramy . Pewnie zgnila wiązka. Powinno być 24v.
  • REKLAMA
  • #3 17097119
    Jarektir
    Poziom 6  
    Posty: 7
    Ocena: 4
    Serdeczne dzięki. Jak usunę usterkę to się odezwę czy wszystko jest dobrze.
  • #4 17352597
    Jarektir
    Poziom 6  
    Posty: 7
    Ocena: 4
    Skorzystałem z porady otrzymanej od użytkownika arti1987.
REKLAMA