A ja mam problem z klejeniem iphone 5,5s,6,6s. Mianowicie po każdym zakończonym procesie niemal za każdym razem są bąble na rogach niemal w identycznych miejscach
Nie wiem co robię nie tak, już kombinowałem z różnymi ustawieniami temperatur, czy oca zostanie nałożony na szybke czy bezpośrednio na lcd to efekt jest taki sam. Czasami po drugim czy też trzecim procesie uda się zniwelować bąble w dolnej części ekranu ale w górnej niesty zostają.
Tylko z tymi modelami mam kłopoty bo np z iphone 7 czy nawet 8 nie mam problemu najmniejszego i od pierwszego strzału jest idealnie bez żadnych pęcherzy. Z innymi ekranami samsunga, lg, Huawei czy też xiaomi itd. problem nie występuje.
Właśnie jedzie do mnie mata poliuretanowa gdyż obecnie pracuję na kauczukowej.
Ciekaw jestem waszych rad, opini oraz jak to u was wygląda.
Pracuje na TBK-308A