Witam wszystkich,
wklejając nowe szybki w iPhone powstają mi żółte przebarwienia dzień po wklejeniu. Wiem, że wielu obecnych tu serwisantów pewnie zna tą przypadłość i nie ujawni jego rozwiązania, ale nie tego oczekuję, bo to ich sposób zarabiania na chleb. Chciałbym się tylko dowiedzieć, czy jest możliwe wklejanie szybek w iphone 5/5s i w górę w technologi LOCA, tak aby nie pojawiały się owe przebarwiania - naprężenia LCD? Technikę dopracuję sam, nie oczekuję gotowego rozwiązania tylko informacji, że ta technologia nadaje się do tych typów LCD (iPhone), ew. jakiś wskazówek naprowadzających
wklejając nowe szybki w iPhone powstają mi żółte przebarwienia dzień po wklejeniu. Wiem, że wielu obecnych tu serwisantów pewnie zna tą przypadłość i nie ujawni jego rozwiązania, ale nie tego oczekuję, bo to ich sposób zarabiania na chleb. Chciałbym się tylko dowiedzieć, czy jest możliwe wklejanie szybek w iphone 5/5s i w górę w technologi LOCA, tak aby nie pojawiały się owe przebarwiania - naprężenia LCD? Technikę dopracuję sam, nie oczekuję gotowego rozwiązania tylko informacji, że ta technologia nadaje się do tych typów LCD (iPhone), ew. jakiś wskazówek naprowadzających