Witam posiadam telek jak w temacie. Motorolka działała kiedyś super ale coś się jej powaliło i nie działa.
Kiedyś była zalana ale po naprawie w serwisie normalnie działała. Da się do niej wgrać oprogramowanie ale tylko jak włącze w programie "start" i później włoże baterie do telka to programik (Serwice Tool) zaczyna normalnie wgrywać flash flex i langa. Ale dalej po wgraniu nic się nie dzieje ale przecież powinna po tym jak skończy wgrywać to programik sam uruchamia telka a tu nic. Ani po tym jak mu się baterie wyciągnie na chwile i później ją włoże to dalej nie włącza się.
Kiedyś była zalana ale po naprawie w serwisie normalnie działała. Da się do niej wgrać oprogramowanie ale tylko jak włącze w programie "start" i później włoże baterie do telka to programik (Serwice Tool) zaczyna normalnie wgrywać flash flex i langa. Ale dalej po wgraniu nic się nie dzieje ale przecież powinna po tym jak skończy wgrywać to programik sam uruchamia telka a tu nic. Ani po tym jak mu się baterie wyciągnie na chwile i później ją włoże to dalej nie włącza się.