Witam,
Ekspres Siemens TK52F09 Supresso Compact (są też identyczne Bosche). Po włączeniu urządzenia przyciskiem młynek od razu mieli i nie przestaje. Ekspres nie reaguje na pozostałe przyciski, ale bojler się grzeje (najpierw kontrolka czerwona potem zielona oznaczająca gotowość do pracy i gorący bojler). Dając obciążenie na młynek dalej mieli bez końca. Włączając ekspres z odpiętym młynkiem także nie można nic zrobić. Na płycie brak widocznych upaleń. Ekspres zaparzaczem w ogóle nie rusza ale po podłączeniu na krótko silnik działa. Proszę o porady jak naprawić kręcący się młynek?? Widziałem parę innych postów z podobnym problemem, ale bez rozwiązań.
Na płycie zaznaczyłem przewody od młynka i pierwsze elementy z którymi łączy się ścieżkami (kondensatory foliowe). Co mam sprawdzać? Czy komuś kiedyś udało się to naprawić? Pozdrawiam
Ekspres Siemens TK52F09 Supresso Compact (są też identyczne Bosche). Po włączeniu urządzenia przyciskiem młynek od razu mieli i nie przestaje. Ekspres nie reaguje na pozostałe przyciski, ale bojler się grzeje (najpierw kontrolka czerwona potem zielona oznaczająca gotowość do pracy i gorący bojler). Dając obciążenie na młynek dalej mieli bez końca. Włączając ekspres z odpiętym młynkiem także nie można nic zrobić. Na płycie brak widocznych upaleń. Ekspres zaparzaczem w ogóle nie rusza ale po podłączeniu na krótko silnik działa. Proszę o porady jak naprawić kręcący się młynek?? Widziałem parę innych postów z podobnym problemem, ale bez rozwiązań.
Na płycie zaznaczyłem przewody od młynka i pierwsze elementy z którymi łączy się ścieżkami (kondensatory foliowe). Co mam sprawdzać? Czy komuś kiedyś udało się to naprawić? Pozdrawiam