Witam. Czy to, że na wskaźnikach zaświecają się odpowiednie kontrolki np. po przekręceniu kluczyka: nie zapięte pasy ,diagnostyka ABS.pduszek.ładowania itp sterowane jest komputerem? To znaczy czy żeby impuls od odpowiednich czujników uwidocznił się w postaci zapalenia lampki kontrolnej należy zaprogramować ,czy jest to niezależny od komputera impuls elektryczny. seat leon.