Witam. Czy Ktoś wie jak programuje się wskazania liczników ? Po wymianie obroty miałem jak w dieslu. Wskazania poziomu paliwa (bez prądu) poniżej skali. Temp.. cieczy (bez prądu) wskazania poniżej skali. Po rozgrzaniu silnika wskazania są poniżej 90 stopni ,a w przypadku paliwa przy pełnym baku wskazania są poniżej ostatniej kreski na skali. Można powiedzieć o tyle za mało o ile (bez prądu) wskazówki spadają poniżej skali Acha obroty 2000/min przy 100 km/h. leon 1.6 benzyna.