Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niestabliny internet po aktualizacji do Windows 10.

ddt1 24 Maj 2018 16:58 381 3
  • #1 24 Maj 2018 16:58
    ddt1
    Poziom 5  

Dzień dobry,

Sformatowałem dysk i Windows 8.1 zamieniłem na 10. Od tego czasu co chwilę, na kilka sekund tracę połączenie z wifi. Sterowniki do karty sieciowej są aktualne, ale wydaje mi się, że lista kart sieciowych w menadżerze urządzeń jest dłuższa niz była w Windows 8.Niestabliny internet po aktualizacji do Windows 10.
    Zgodnie z poradami znalezionymi w internecie wyłączyłem opcję "Zezwalaj na połączenia VPN". Mam wrażenie, że od tego czasu utraty połączenia zdarzają się rzadzej, ale nadaj jest to uciążliwe.
    Mój komputer to Lenovo G510, a internet to LTE od Cyfrowego Polsatu.

Dodam jeszcze, że przeglądarka czasami wyswietla błąd "wykryto zmianę sieci", a w Chromie dzisiaj dwa razy pojawiło się reCAPTCHA, ponieważ serwery Google wykryły "netypowe działanie w mojej sieci".

Z góry dziękuję za pomoc.

0 3
  • #2 24 Maj 2018 17:25
    VooVoo
    Poziom 33  

Co mówi tryb awaryjny z obsługą sieci??

0
  • #3 24 Maj 2018 17:53
    ddt1
    Poziom 5  

Nie jestem w stanie połączyc się z siecią w trybie awaryjnym. We właściwościach karty sieciowej pojawia się komunikat "system nie może zainicjować sterownika dla tego urządzenia". Na pewno wybrałem opcję "z obsługą sieci", próbowałem trzy razy. Ale być może jest to inny, niezwiązany z tym tematem problem.

0
  • Pomocny post
    #4 24 Maj 2018 18:31
    VooVoo
    Poziom 33  

Wg mnie jest problem ze sterownikiem. Próbowałbym go odinstalować i zainstalować na nowo. Powinien działać w trybie awaryjnym.

0
  Szukaj w 5mln produktów