Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Vito zmiana fabrycznego radia na radio z USB

26 Maj 2018 09:42 957 2
  • Poziom 5  
    Witam posiadam Mercedesa Vito (639) z 2005 roku . szukałem na forum podobnego tematu , lecz nic takiego nie znalazłem co by podpowiedziało mi w danym temacie więc założyłem nowy i postanowiłem skorzystać z waszych rad gdyż dużo elektroda mi pomogła w nie jednym problemie , ale do przechodząc do mojego problemu ,w aucie mam zainstalowane oryginalne radio Mercedesa BeckerQ02 Model BE6021 , i dostałem w prezencie od brata nowe radio 2 dinowe Canva 7102 ( wiem że to chinczyk) lecz w poprzednim modelu vito (638)grało bez problemu , a tu mam małą zagrychę , ponieważ po podłączeniu nowego radia i włączeniu zapłony nic sie nie dzieje , kompletny brak jakiejś reakcji .Postanowiłem normalnie podłączyć zasilanie mostkując żólty kabel lecz od tego czasu , radio mi rozładowywało akumulator . Postanowiłem wrócić do fabrycznych rozwiązań kablowych i zrobiłem jak było oryginalnie . Moje pytanie brzmi jak to teraz trzeba podłączyć aby grało i nie rozładowywało mi akumulatora . Dodam że oryginalne radio ma trzy wyjścia znaczy 2 kostki iso i jedną inną a nowe radio standardowe normalne iso , bardzo proszę o pomoc bo ręce rozkładam z niewiedzy
  • Poziom 39  
    LeszczOmega napisał:
    Postanowiłem normalnie podłączyć zasilanie mostkując żólty kabel lecz od tego czasu , radio mi rozładowywało akumulator
    Sprawdź czy występują dwa plusy, pin. 4 i 7. Zamień miejscami przewód żółty a czerwony.
  • Poziom 43  
    Witam. Canva 7102 to faktycznie Chińczyk nic specjalnego do tego radia trzeba zasilanie bezpośrednie z aku i po stacyjce. Czyli żółty na aku 12V stałe napięcie a czerwony napięcie po stacyjce po przekręceniu w pozycji zapłonu. I wtedy nie będzie rozładowywał akumulatora.
    Mercedes Vito zmiana fabrycznego radia na radio z USB Ten czarny to masa.