Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera Hikvision PTZ i NVR Dahua

patdawnow 29 Maj 2018 02:01 348 5
  • #1 29 Maj 2018 02:01
    patdawnow
    Poziom 3  

Witam, mam pytanie odnośnie połączenia i funkcjonalności kamery PTZ Hikvision z automatycznym sledzeniem(model podam pozniej) z rejestratorem Dahua. Kamerę mam podłączona poprzez Onvif i w sumie najważniejsze pytanie które mam to jak mogę nią sterować z poziomu np. Rejestratora/telefonu/Smart PSS tak aby kamera wracała później automatycznie do swoich presetow/trasy? Ciekawy jestem również jak współpracują w takim przypadku detekcje ruchu? W obecnej chwili, gdy steruje np. Telefonem kamerą ona wraca po kilku sekundach do jednej pozycji i nic więcej. Miał ktoś już takie przypadki?

0 5
  • #2 29 Maj 2018 11:19
    michualex

Poziom 23  

patdawnow napisał:
    Kamerę mam podłączona poprzez Onvif i w sumie najważniejsze pytanie które mam to jak mogę nią sterować z poziomu np. Rejestratora/telefonu/Smart PSS tak aby kamera wracała później automatycznie do swoich presetow/trasy?

Zaprogramować opcje parkowania.

0
  • #3 29 Maj 2018 11:26
    patdawnow
    Poziom 3  

Dzisiaj to przetestuje, ale czy funkcja parkowania wraca do danego punktu czy może rozpocząć daną trasę np. 5 prezentów po np 5 sekundach nie sterowania kamera?

0
  • Pomocny post
    #4 29 Maj 2018 12:30
    michualex

Poziom 23  

Ty ustawiasz co ma robić. Teraz jest ustawione że wybiera ci któryś z presetow.

Zaprogramuj jakaś trasę i wtedy ustawiasz, że po określonym czasie bezczynności ma wykonać trasę np. nr1

0
  • #5 29 Maj 2018 16:17
    patdawnow
    Poziom 3  

Dzięki za pomoc, choć było to dość proste. A wykrywanie ruchu idzie jakoś zagrać?

0
  • #6 29 Maj 2018 17:16
    michualex

Poziom 23  

patdawnow napisał:
    Dzięki za pomoc, choć było to dość proste. A wykrywanie ruchu idzie jakoś zagrać?

Rozwiń swoją myśl bo nie wiem o co ci chodzi

0
  Szukaj w 5mln produktów