logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

t25 Władimirec - Ciągnik nie reaguje na pedał sprzęgła po wymianie

varona90 03 Cze 2018 08:58 12393 3
REKLAMA
  • #1 17255230
    varona90
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Ocena: 13
    Mam taki problem. ostatnio skończyło mi się sprzęgło, ciągnik nie reagował na pedał sprzęgła. po wciśnięciu jechał dalej. rozpołowiłem ciągnik wymieniłem tarczę na nową, łożysko nowe(stare było rozsypane), wałek dałem do sprawdzenia czy prosty i jest prosty. po złożeniu wszystkiego jest ta sama sytuacja. od łapek do łożyska jest jakiś 1cm luzu(śruby do regulacji są wkręcone na maksa). jeżeli by ktoś pisał że łapki się zdarły to nie bo są nowe. dodam zdjęcie do tematu i proszę o pomoc.
    t25 Władimirec - Ciągnik nie reaguje na pedał sprzęgła po wymianie
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 17255499
    seweryn7701
    Specjalista Maszyny Rolnicze
    Posty: 1392
    Pomógł: 159
    Ocena: 1391
    Cięgna, oberwany klin na osi widełek.
  • #4 17271556
    varona90
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Ocena: 13
    Witam. Przepraszam że tak długo mnie nie było ale sezon truskawkowy w pełni.
    Problem został rozwiązany. na samym końcu ukręcił się wałek na którym osadzone są widełki. ukręcał się powoli więc sprzęgło brało coraz gorzej aż się prawie skończyło i regulacja też się skończyła.
    Mam nadzieje że ten temat komuś pomoże .załączam zdjęcie
    t25 Władimirec - Ciągnik nie reaguje na pedał sprzęgła po wymianie
REKLAMA