Mam taki problem. ostatnio skończyło mi się sprzęgło, ciągnik nie reagował na pedał sprzęgła. po wciśnięciu jechał dalej. rozpołowiłem ciągnik wymieniłem tarczę na nową, łożysko nowe(stare było rozsypane), wałek dałem do sprawdzenia czy prosty i jest prosty. po złożeniu wszystkiego jest ta sama sytuacja. od łapek do łożyska jest jakiś 1cm luzu(śruby do regulacji są wkręcone na maksa). jeżeli by ktoś pisał że łapki się zdarły to nie bo są nowe. dodam zdjęcie do tematu i proszę o pomoc.