Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Nie mogę zalogować sie do konta Google

Roman Petarda 09 Cze 2018 03:13 531 5
  • #1 09 Cze 2018 03:13
    Roman Petarda
    Poziom 4  

Witam po resecie przeglądarki Firefox nie mogę zalogować się na swoje konto Google ,piszę że hasło jest nie prawidłowe.Gdy wybrałem opcje "Nie pamiętam hasła" aby zresetować je, kazali mi podać jakiegoś meila na który wyślą mi kod, a więc założyłem tymczasowego meila ,przyszedł kod od google po wprowadzeniu go otrzymałem taka informację "Dziękujemy za zweryfikowanie adresu e-mail.
    Nie udało nam się potwierdzić, że identyfikator (mój meil) jest Twój." Hasło na pewno jest dobre bo mam zapisane w notatniku i logując się na strony to kopiuje i wklejam problem pojawił się po usunięciu profilu w firefox i założeniu nowego.Być może nie wylogowałem się przed usunięciem starego profilu firefoxa i dla tego tak się dzieje,ale wydaje mi się że w takim przypadku automatycznie zostaje wylogowany.

0 5
  • #2 09 Cze 2018 03:47
    iron64
    Spec Overclocking

Nie możesz podać jakiegoś maila, tylko ten adres który podałeś przy zakładaniu konta.

0
  • #3 09 Cze 2018 11:09
    Roman Petarda
    Poziom 4  

iron64 napisał:
    Nie możesz podać jakiegoś maila, tylko ten adres który podałeś przy zakładaniu konta.

Właśnie że mogę (poniżej screeny). a gdy wpiszę swojego meila tak jak napisałeś to piszę "proszę podać prawidłowy adres" Adres jest na pewno dobry bo logując się na np. electrode też z niego korzystam.

0
  • #4 11 Cze 2018 05:35
    daminek1234
    Poziom 24  

Ustawiłeś kiedykolwiek pomocniczy numer telefonu/mail?
    Pokaż "wybierz inny sposób".

Możesz pisać też do supportu Google.

0
  • #5 11 Cze 2018 07:25
    jdubowski
    Specjalista - urządzenia lampowe

Roman Petarda napisał:
    Właśnie że mogę (poniżej screeny).

Możesz sobie wpisać, i na tym koniec, bo ten mail nie przejdzie później weryfikacji - to może być tylko ten mail który jest wpisany jako dodatkowy dla konta. Numer na 100% nie przejdzie z mailem założonym przed chwilą.

0
  • #6 11 Cze 2018 10:43
    Roman Petarda
    Poziom 4  

daminek1234 napisał:
    Ustawiłeś kiedykolwiek pomocniczy numer telefonu/mail?
    Pokaż "wybierz inny sposób".

Możesz pisać też do supportu Google.

No nie stety nie,miałem wiele razy konto w google i nigdy nie potrzebowałem.

Dodano po 5 [minuty]:

na innym forum doszliśmy do wniosku że raczej konta nie odzyskam, po przez wpisywanie innego meila ,więc odpuszczam sobie te konto i będę nowe zakładał..Ktoś chciał by wiecej info na ten temat to odsyłam do tematu.

https://productforums.google.com/forum/#!topi...l-pl/03zyAXeUPBo;context-place=forum/gmail-pl

0