Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VU+zero 4k 1x DVB-C/T2HD H.256 linux

12 Cze 2018 16:58 447 3
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich kupiłem dzisiaj nowiutki tunerek kombajn VU+zero 4k 1x DVB-C/T2HD H.256 linux w planach mam później podłączyć sat ale na razie chciałem skorzystać z IPTv i tu niespodzianka zamówiłem od dostawcy pakiecik na rok i od razu link z lista na enigme2 nie wiem czy nie zrobiłem błędu ze nie wziąłem zwykłej listy m3u i faktycznie tunerek spoko jest kodi itd ale nie mam nigdzie IPTV i już sam zgłupiałem odpalałem pytta i DCC i dreamboxedit nawet mi sie udało jakaś cześć wgrać listy niby 900 kanałów ale żaden nie odpalił bo oczywiście pokazało ze nie mam podłączenia sat komunikat (SID nie znaleziono w PAT) nie było by problemu gdyby mój samsung miał apke IPTV ale jest 2011 ma smart hub ale nie ma opcji wgrać apki może mi ktoś cos doradzi będę wdzięczny bo zwariuje..pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    O ile się nie mylę, to DVB-C jest odbiornikiem kablówki a nie satelitarnym.
  • Poziom 2  
    hmmm to mnie teraz zagioles nie mam kablówki to nowe budownictwo mam tylko dostęp do astry i upc internet....dlatego chciałem przez internet oglądać tylko stream tv ??
  • Poziom 34  
    Z tego co ja wiem to ten tuner ma jedną głowicę DVB-S2X i jest ona niewymienna.
    IPTV jak sama nazwa mówi to stream, więc ma działać po podłączeniu do Internetu.
    Komunikat SID/PAT odnosi się do sygnału satelitarnego.
    A to na pewno IPTV, a nie sharing?