Witam!
Mam do Was pytanko jakie sa montowane orginalnie łozyska na wirnik do pralki Polar PDP 810 ?
o 16 przychodzi fachowiec i chce sprawdzic zeby mi jakiej taniej podroby nie zamontowal
Prosze o jak najszybsza odpowiedz
Pozdr0
HF
Mam do Was pytanko jakie sa montowane orginalnie łozyska na wirnik do pralki Polar PDP 810 ?
o 16 przychodzi fachowiec i chce sprawdzic zeby mi jakiej taniej podroby nie zamontowal
Prosze o jak najszybsza odpowiedz
Pozdr0
HF