kolego najprawdopodobnie łożyska na bębnie ci polecialu zajzyj do pralki od strony silnika zdejmij pasek i pokrec bebnem .zwroc uwage czy nie ma wycieku na uszczelniaczu od strony kola
Ta pralka to Whirlpool AWT
Jeśli nigdy nie wymieniałeś łożysk w tym typie pralki to lepiej wezwij serwis, to nie tak jak w starych Polarach, są setki knifów
Łożyska wymienione przez niedoświadczonego naprawiacza nie pochodzą długo :?
najlepiej jest rozkręcić uważnie pralkę , wymontować stare łożysko , wraz z uszczelniaczem
i zanieść do sklepu na wzór . Sprawdź również czy gniazdo łożyska w zbiorniku nie jest wyrobione - miałem taki przypadek w PWA 800