logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

POLAR PWA 1010 - jakie łożyska wymienić przy głośnej pracy?

stankas 17 Mar 2006 09:49 2970 5
REKLAMA
  • #1 2424241
    stankas
    Poziom 13  
    Posty: 73
    Pomógł: 4
    Ocena: 18
    automat ma już swój wiek i od kilku dni zaczął nadmiernie hałasować, co może być tego przyczyną ?(napewno łożyska, tylko jakie?).
  • REKLAMA
  • #2 2424272
    noel79
    Poziom 21  
    Posty: 570
    Pomógł: 44
    Ocena: 99
    kolego najprawdopodobnie łożyska na bębnie ci polecialu zajzyj do pralki od strony silnika zdejmij pasek i pokrec bebnem .zwroc uwage czy nie ma wycieku na uszczelniaczu od strony kola
  • REKLAMA
  • #3 2424657
    PS 663S BIO
    Poziom 31  
    Posty: 2274
    Pomógł: 137
    Ocena: 189
    Ta pralka to Whirlpool AWT
    Jeśli nigdy nie wymieniałeś łożysk w tym typie pralki to lepiej wezwij serwis, to nie tak jak w starych Polarach, są setki knifów :wink:

    Łożyska wymienione przez niedoświadczonego naprawiacza nie pochodzą długo :?
  • REKLAMA
  • #4 2426745
    stankas
    Poziom 13  
    Posty: 73
    Pomógł: 4
    Ocena: 18
    dzięki wszystko wporzo, ale jakie te łożyska i jakie uszczelniacze?.czy ktoś mi odpowie?.
  • REKLAMA
  • #5 2470010
    sebastian565
    Poziom 11  
    Posty: 14
    Ocena: 17
    najlepiej jest rozkręcić uważnie pralkę , wymontować stare łożysko , wraz z uszczelniaczem
    i zanieść do sklepu na wzór . Sprawdź również czy gniazdo łożyska w zbiorniku nie jest wyrobione - miałem taki przypadek w PWA 800
  • Pomocny post
    #6 2470372
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA