https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2869272.html
3. W tytule tematu należy podać markę, model TV oraz skrócony opis usterki. Zapis modelu ma być taki sam, jak zrobił to producent. Dodatkowo, jeśli znamy, podajemy chassis.
W poście obowiązkowo wpisujemy opis uszkodzenia, widoczne objawy (mogą być poparte zdjęciem), oraz koniecznie wstępne pomiary napięć i opis tego co zostało do tej pory sprawdzone, wymienione, wstępne wnioski. Można podeprzeć się linkami do podobnych tematów.
W przypadku TV LCD i plazmowych dobrym zwyczajem jest podanie na wstępie nazw zestawu - panel, CTRL, płyta główna, zasilacz, inwerter etc.