Witam,
nie chcę zakładać nowego tematu a problem mam bardzo podobny:
zakupiłem komputer stacjonarny Optimus e-sport extreme. Mam do niego podpięty monitor iiyama g-master poprzez HDMI i gdy podpinałem do panelu z tyłu komputera to komputer go nie widział. Dopiero gdy monitor podpiąłem do wejścia HDMI na karcie graficznej dopiero wtedy pojawił się obraz. I teraz pytanie, posiadam drugi monitor Samsung SA300 posiadający łącze analogowe. Gdy podpinałem je do komputera to komputer go nie wykrywa, dokupiłem przejściówkę d-sub -> dvi podpiąłem do karty graficznej i nadal komputer nie wykrywa monitora samsunga.
Przeczytałem gdzieś że potrzebny jest adapter do kabla analogowego. Sprzedawca w sklepie gdy go o taki adapter zapytałem powiedział że muszę w ustawieniach monitora kombinować.
Co mam robić?
pozdrawiam
Wydzieliłem jako nowy temat. Nie podpinaj się pod cudze wątki. RADU23
nie chcę zakładać nowego tematu a problem mam bardzo podobny:
zakupiłem komputer stacjonarny Optimus e-sport extreme. Mam do niego podpięty monitor iiyama g-master poprzez HDMI i gdy podpinałem do panelu z tyłu komputera to komputer go nie widział. Dopiero gdy monitor podpiąłem do wejścia HDMI na karcie graficznej dopiero wtedy pojawił się obraz. I teraz pytanie, posiadam drugi monitor Samsung SA300 posiadający łącze analogowe. Gdy podpinałem je do komputera to komputer go nie wykrywa, dokupiłem przejściówkę d-sub -> dvi podpiąłem do karty graficznej i nadal komputer nie wykrywa monitora samsunga.
Przeczytałem gdzieś że potrzebny jest adapter do kabla analogowego. Sprzedawca w sklepie gdy go o taki adapter zapytałem powiedział że muszę w ustawieniach monitora kombinować.
Co mam robić?
pozdrawiam
Wydzieliłem jako nowy temat. Nie podpinaj się pod cudze wątki. RADU23