Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane II jakie tarcze i inne.

lukasz0409 10 Lip 2018 12:05 111 0
  • #1 10 Lip 2018 12:05
    lukasz0409
    Poziom 11  

Witam, posiadam Renault Megane II przed liftem. 3 drzwiowe , 1,5 hdi.

1. Muszę wymienić tarcze hamulcowe tylnie, jakie najlepiej kupić jaka marka? Interesuje mnie średnia półka finansowa, którą łatwo kupić na popularnych sklepach internetowych.

2. Nie działają mi przednie światła przeciwmgielne, pali się kontrolka że świecą, pod przednim zderzakiem wszystko podłączone , czy winą może być manetka?

3. Nie działa mi regulacja wycieraczek, działa tylko tryb szybki, tryb regulacji nie (raz tylko przetrą szybę i koniec, nie przecierają co jakiś czas), czy wina również może być manetka?

4. Na wyświetlaczu nie pokazuje mi się temperatura z zewnątrz, radio było wyjmowane, czy mogło cos zostać rozłączone, czy może jednak zepsuty czujnik?

5. Czy posiada ktoś schemat elektroniki do otwierania tylnego bagażnika? Poprzedni właściciel podłączył pod światła, niestety przez to żeby otworzyć bagażnik musze zapalać światła.

6. Turbina załącza mi się przy ok. 2.2 obrotów, czy to prawidłowo? W poprzednim aucie załączała się przy ok. 1,8 i było ok., niestety przy obecnym, przy obrotach sięgających ok. 2000 zaczyna zamulać, żeby dobić do załączenia turbiny trzeba czasu, jest to niebezpieczne przy nagłych sytuacjach.

Proszę o pomoc i porady. Dziękuję :)

0 0