No więc tak.
Trzeba by zgrać dane (zdjęcia i filmy) z Sony Xperia z5, który ma:
- wyłączony tryb debugowania itp; (bez dotyku nie mogę włączyć...)
- USB w trybie "tylko ładowanie" (bez dotyku nie mogę przełączyć...)
- OTG nie widzi urządzeń (bo trzeba ręcznie włączyć przez menu - a bez dotyku...) więc myszki nie podepnę.
- komputer widzi urządzenie, pojawia się w exploratorze, ale nie wyświetla plików ani folderów.
- Google Photos nie jest podpięte, znajdowanie urządzenia czy zdalne backupy też.
Telefon jest i tak raczej skatowany, więc nie raczej nie opłaca się wymieniać ekranu (no, chyba żeby jakiegoś padakę dorwać w którym jako-tako działa ekran i dotyk za paręnaście złotych...)
Jakieś pomysły...?
Trzeba by zgrać dane (zdjęcia i filmy) z Sony Xperia z5, który ma:
- wyłączony tryb debugowania itp; (bez dotyku nie mogę włączyć...)
- USB w trybie "tylko ładowanie" (bez dotyku nie mogę przełączyć...)
- OTG nie widzi urządzeń (bo trzeba ręcznie włączyć przez menu - a bez dotyku...) więc myszki nie podepnę.
- komputer widzi urządzenie, pojawia się w exploratorze, ale nie wyświetla plików ani folderów.
- Google Photos nie jest podpięte, znajdowanie urządzenia czy zdalne backupy też.
Telefon jest i tak raczej skatowany, więc nie raczej nie opłaca się wymieniać ekranu (no, chyba żeby jakiegoś padakę dorwać w którym jako-tako działa ekran i dotyk za paręnaście złotych...)
Jakieś pomysły...?