Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bosch SPV43M10EU - błąd e09 po cyklu mycia

Hools18a 05 Aug 2018 16:44 5925 3
Bosch
    Hools18a
    Level 5  
    Witajcie,

Być może są tematy już na tym forum jednakże trochę już tam jest postów i ciężko się szuka odpowiedzi, w kwestii wspomnianego w tytule modelu borykam się drugi raz z tym samym problemem. Wiadomo że E09 dotyczy pompo grzałki. Na YT na swój kanał wrzucę przy okazji tutorial jak rozebrać zmywarkę i jak się dobrać do pompo grzałki może to będzie dla kogoś pomocne. Jednakże wrzucę też tam dla Was zapytanie co powoduje, że już drugi raz wyrajało mi styki na grzałce, oczywiście jakiś miesiąc popracowała po reanimacji ścieżki.

Za wszelkie podpowiedzi byłbym bardzo wdzięczny, ewentualnie czy ktoś może ma dostęp do części? Poniżej wrzucę Wam linki do filmów i wyżej opisanego problemu.
    Pozdrawiam Wojtek :arrow:

Link z zapytaniem do Was odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod filmem bądź tutaj
    PS.
    Z racji iż nie mogę jeszcze udostępniać linków na YT wpiszcie w wyszukiwarce hools słupsk i będzie w udostępnianych przeze mnie filmikach...
    Poprawiłem TONI_2003 i w ramach wyjątku masz bonus :D
    Rozbierani...[720p].mp4 Download (30.45 MB)
  • Bosch
  • Helpful post
    TONI_2003
    Moderator
    Hools18a wrote:
    Być może są tematy już na tym forum jednakże troche już tam jest postów i ciężko sie szuka odpowiedzi
    Jest wiele i takim przykładem jest np. ten temat: :arrow: Link-Bosch SPV53M10EU/17 - przepalenie na taśmie oporowej grzałki
    Hools18a wrote:
    zapytanie co powoduje, że już drugi raz wyrajało mi styki na grzałce
    Zatem w ramach bonusu w Twym poście zamieściłem jeden z filmów :D Dlaczego tak się stało to widać na fotkach z Twego filmu (za mało starannie i innej techniki potrzeba) :D
    Bosch SPV43M10EU - błąd e09 po cyklu myciaBosch SPV43M10EU - błąd e09 po cyklu mycia
  • Bosch
    Hools18a
    Level 5  
    A mógłby kolega coś podpowiedzieć ? Jak to zrobić?
    TONI_2003
    Moderator
    Hools18a wrote:
    mógłby kolega coś podpowiedzieć?
    Dlaczego tam w tym poście Masz dokładną odpowiedź jak również propozycję tu :D