Witam, proszę o pomoc w dziwnym zachowaniu mojego samochodu. Od ponad 4 lat palił mi się CHECK "Ogrzewanie sondy lambda 1" dziś odpaliłem samochód i nagle zdziwienie, CHECK znikł i tu niespodzianka nie działa dmuchawa na żadnym biegu. Podszedłem po komputer - brak błędów silnika. Czy ktoś się może orientuje co mogło się stać ? przecież samo się nie naprawiło i co z tym wszystkim ma wspólnego nawiew w aucie. Jak mogę zdiagnozować problem z nawiewem czy jest tam jakiś bezpiecznik ??? gdzie go szukać? Z góry dziękuje za pomoc oraz poświęcony czas. Pozdrawiam