Witam
To mój pierwszy post na forum.Zabieram się za zrobienie wzmacniacza.Za sobą mam już wykonane dwa lecz były one proste(na TDA2030,TDA7297 )więc chciałbym zbudować coś bardziej zaawansowanego.Poszukuję schematu wzmacniacza przynajmniej 30W przy 8Ω a najlepiej 60W przy 4Ω .Na forum znalazłem schemat AV-MINI jeżeli ktoś go zrobił proszę o podzielenie się opinią na jego temat oraz czy warto go złożyć bądź podesłanie propozycji sprawdzonego schematu innego wzmacniacza.
To mój pierwszy post na forum.Zabieram się za zrobienie wzmacniacza.Za sobą mam już wykonane dwa lecz były one proste(na TDA2030,TDA7297 )więc chciałbym zbudować coś bardziej zaawansowanego.Poszukuję schematu wzmacniacza przynajmniej 30W przy 8Ω a najlepiej 60W przy 4Ω .Na forum znalazłem schemat AV-MINI jeżeli ktoś go zrobił proszę o podzielenie się opinią na jego temat oraz czy warto go złożyć bądź podesłanie propozycji sprawdzonego schematu innego wzmacniacza.