Witam wszystkich.
Mam nietypowy problem z moim - VW Passat B5FL 2.0 115KM AZM Lpg z 2001r. Sporadycznie zapalała się lampka check oraz czasami esp. Zakupiłem urządzenie diagnostyczne vag mini w celu sprawdzenia ewentualnych błędów. Po zrobieniu diagnostyki silnika a następnie przy próbie odczytania ewentualnych błędów w opcji - abs/hamulce na wyświetlaczu w samochodzie zapaliły się kontrolki abs ,esp oraz ręcznego. Od tego momentu nie mogę ich skasować a błędy na mini vagu pokazują błąd - 01044 (jednostka sterująca błędnie zakodowana) oraz błąd czujnika skrętu .. Dlaczego coś takiego się mogło stać podczas diagnostyki skanerem mini vag? Czy można tym urządzeniem przywrócić (zakodować) stare ustawienia? Bardzo proszę użytkowników o pomoc w rozwiązaniu problemu .
Mam nietypowy problem z moim - VW Passat B5FL 2.0 115KM AZM Lpg z 2001r. Sporadycznie zapalała się lampka check oraz czasami esp. Zakupiłem urządzenie diagnostyczne vag mini w celu sprawdzenia ewentualnych błędów. Po zrobieniu diagnostyki silnika a następnie przy próbie odczytania ewentualnych błędów w opcji - abs/hamulce na wyświetlaczu w samochodzie zapaliły się kontrolki abs ,esp oraz ręcznego. Od tego momentu nie mogę ich skasować a błędy na mini vagu pokazują błąd - 01044 (jednostka sterująca błędnie zakodowana) oraz błąd czujnika skrętu .. Dlaczego coś takiego się mogło stać podczas diagnostyki skanerem mini vag? Czy można tym urządzeniem przywrócić (zakodować) stare ustawienia? Bardzo proszę użytkowników o pomoc w rozwiązaniu problemu .