Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Magicar 440+ domykanie szyb

28 Aug 2005 11:52 2419 4
  • Level 23  
    Witam
    mam problem a mianowicie autko Chrysler Voyager 2000r. ma elektryczne szyby natomiast niedawno fachowiec zakladam tam alarm+ centralny, podlaczyl magicara i silowniki prosto pod wyprowadzenia gotowe z centralki( 4 slave) teraz jak wpiac sie z domykaniem???? bo nie ma impulsow sterujacych na zamek tylko bezposrednia sa wpiete silowniki, czy musze dolozyc centralke do zamka + master + i podac sterowanie np. 2x masa i dopiero wpinac sie domykaniem w te impulsy??

aha i jaki domyk polecacie ,czy wziasc magicara czy MD-2??
  • Level 27  
    Załóżprzekaźnik na zamknij centralnego zamkaktóry będzie podawał masę podczas pracy siłownika na zamknij!
  • Level 23  
    czy mógłby ktos skomentowac ten problem dokladniej , bylbym ogromnie wdzieczny :)
  • Level 23  
    witam

sterowanie zamkiem zmienione na 2x masa ( dolozony osobny sterownik), modul zakupilem FAI-2WM rowniez Magicara, a teraz jest problem z podlaczeniem tego poniewaz czytajac instrukcje zglupialem troche:)mam nadzieje ze ktos pomoze kto zna to cacko i bawil sie tym ale do rzeczy:
    czerwony-wybor zasiloania silnika + lub - ( mam zmierzyc na silniki co dostaje podczes sterowania i wybrac +/-??)
    pomaranczowy- wyjscie podaje minus( gdzie to podlaczyc??)
    czerwony z bialym- wyjscie wyzwolenia -( gdzie to..??)
    zatrzymanie-( gdzie to..??)
    blokowanie po stacyjce-( wlasciwie co to ma dac niby takie blokowanie??)
    do silnika-( mam wpiac sie w przewod w silniku na ktorym pojawia sie napiecie podczas podnoszenia??)
    do przelacznika-( wpiac sie w przelacznik tam gdzie pojawia sie napiecie podczas podnoszenia??)