Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alcatel BE1

31 Mar 2003 14:23 1310 6
  • Poziom 12  
    Mam problem z jego menu - prefiks nad każdą opcją , przy każdej opcji kwadracik pusty lub zapełniony. Nie można zadzwonić na żaden numer oprucz 9898 w taktaku. Na początku myślałem, że wystarczy wyłączyć prefiks, no ale jak to zrobić jeżeli menu jest pochrzanione tzn. po wybraniu jakiejś opcji wchodzą następne nie powiązane z poprzednimi, i nie można dojść do celu. Ponadto trafia się, że trafiam na jakąś opcję wyłączającoą i po jej użyciu pojawiają się i przeskakują same nazwy języków , flaga , krzyżuk.
    Może oprogramowanie się posypało ???
  • Poziom 17  
    A działo się to wcześniej?? Czy samo tak sobie zaczeło?? Podobne objwy były po nieumiejętnym zdjęciu Simlocka. Moze spróbować zrobić Reset ustawień dosowym programem Andromedy, jeśli nie pomoze to chyba tylko flashowanie....
  • Spec od GSM
    nie pomoze, trzeba flasha przerobic, jaka to wersja? 16C? czy 16D
  • Spec od GSM
    pobaw sie tym, jak masz flash 2 Mb to zobazc na jednomegowym który adres zmienia i na co , miałem gdzies reczna solucje ale dawno i nieprawda hehe. Wiec jak wyczaisz na jednomegowym co znmienia to znajdz w 2 megowym to samo i zmien. A jak masz 1 mb to wal jak w dym programikiem
  • Poziom 27  
    miałem taki przypadek parę razy po wgrywaniu języka musisz wcisnąć nowego flasza.
  • Spec od GSM
    Solution for Alcatel 16c 1MB Flash
    Repeat step 1 2 3 in adress 0FE268-0FE35E write 01
    this activite full menu.

Solution for Alcatel 16c 2MB Flash
    Repeat step 1 2 3 in adress 06268-0635E write 01
    this activite full menu.