Mam problem z jego menu - prefiks nad każdą opcją , przy każdej opcji kwadracik pusty lub zapełniony. Nie można zadzwonić na żaden numer oprucz 9898 w taktaku. Na początku myślałem, że wystarczy wyłączyć prefiks, no ale jak to zrobić jeżeli menu jest pochrzanione tzn. po wybraniu jakiejś opcji wchodzą następne nie powiązane z poprzednimi, i nie można dojść do celu. Ponadto trafia się, że trafiam na jakąś opcję wyłączającoą i po jej użyciu pojawiają się i przeskakują same nazwy języków , flaga , krzyżuk.
Może oprogramowanie się posypało ???
Może oprogramowanie się posypało ???