Wyjeżdżam na pół roku i chciałabym opróżnić zmywarkę z wody. Jak to zrobić? Zmywarka jest w zabudowie. Zastosowałam już pewien sposób, mianowicie zakręciłam dopływ wody i włączyłam zmywarkę na krótki program. Słyszałam jak zmywarka zrzuca wodę (z misy?) i potem miała ona sygnalizować brak wody sygnałem dźwiękowym, nic takiego sie nie działo. Po dwóch minutach otworzyłam zmywarkę, migała tylko lampka START. Operacje powtórzyłam trzykrotnie, w nadziei, ze zmywarka pobierze wodę z płaszcza wodnego. Za każdym razem słyszałam wyrzucana wodę i na tym sie kończyło. W zbiorniku na sol jest pełno wody, czyli woda jest w zmywarce. Co robić? Poradźcie.
Joanna
Poprawiłem TONI_2003
Joanna