Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Peach ps500-60 niszczarka - Włącza się jednak nie wciąga kartek i nie niszczy

dopamin 20 Sep 2018 13:04 1032 8
    dopamin
    Level 9  
    Mam pytanie odnośnie niszczarki Peach ps500-60. Początkowo po włączeniu świeciła się kontrolka niebieska przy Bon Full/Overheat > oczyściłam ją z resztek poniszczonego papieru, opróżniłam kosz (chociaż była tam może 1/4) , po ponownym podłączeniu do prądu nie świeci się żadna kontrolka. Tak jakby w ogóle nie czerpała prądu. Co może być nie tak?

EDIT:
    Po dołożeniu tego plastikowego pojemnik ruszyło, jednak nie niszczy kartek.
    Po włożeniu kartki/kartek niezależnie czy bezpośrednio czy przez podajnik zaczyna "pracować" - wydaje odgłosy, ale kartki nie są wciągane i niszczone. Tak samo po włożeniu czegokolwiek do przegrody na CD.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    dopamin
    Level 9  
    Dziękuję - po dołożeniu tego plastikowego pojemnik ruszyło, jednak nie niszczy kartek.
    Po włożeniu kartki/kartek niezależnie czy bezpośrednio czy przez podajnik zaczyna "pracować" - wydaje odgłosy, ale kartki nie są wciągane i niszczone. Tak samo po włożeniu czegokolwiek do przegrody na CD.
    dopamin
    Level 9  
    Nie kręcą się :(
    dopamin
    Level 9  
    Nie dopisałam wcześniej, przepraszam - na Reverse też nie działa
  • Helpful post
    bubu1769
    Level 41  
    Jeśli silnik tylko buczy to wałki dalej mogą być zablokowane, jeśli natomiast słychać że pracuje normalnie to przekładnia mogła się rozlecieć i bez rozkręcenia ciężko będzie dalej cokolwiek stwierdzić.
    dopamin
    Level 9  
    Niszczarka rzeczywiście musiaładokonać swojego żywota niestety :(
    Wymieniliśmy na nową.
    Dzięki za odpowiedzi :) temat do zamknięcia :)