Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Łożysko w pralce POLAR SL-346-XW ?

29 Sie 2005 01:00 4283 6
  • Poziom 17  
    Witam !

Wie ktoś może jakie oznaczenie ma łożysko w pralce POLAR SL-346-XW ?
    Oczywiście chodzai o łożysko(a) i uszczelniacz, na którym osadzony jest bęben.
    Proszę o pomoc
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Zdjąłem krzyzak. Uszczelka to 68/55*30*8/11, Pewnie to samo. Łożyska rozsypane, na jednym udało sie odczytać, na drugim niestety nie.

Dzięki bardzo :D
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Witam
    Łożyska:
    6203 ma średnicę wewn. 17mm
    6204............................... 20mm
    6205............................... 25mm
    Myślę, że teraz już określisz co potrzebujesz.
    Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Witam

Temat uważam za zamkniety, pralka naprawiona i ma się dobrze :-). Łożyska kupiłem jakieś tanie(ok 9zł), takie mieli w sklepie firmy KG( www.kginternational.com), adres na pudełeczku widniał o symbolach 6205 ZZ i 6204 ZZ. Wymieniłem także uszczelkę 68/55*30*8/11. Były problemy ze ściągnięciem krzyżaka, ale razem ze szwagrem opanowaliśmy sprawę.
    Przeszukałem fora odnośnie sposobu ściągania krzyzaka bez ściągacza: należy wkręcić w oś śrubę, przyłożyć drewniany klocek i walnąć porządnie mlotkiem :-).
    jesli ktoś poszukuje pełnej serwisówki do tej pralki, to załączam plik
  • Specjalista AGD
    Łożyska KG, to ten sam syf co Jap i CX (z tej samej chińskiej fabryki).
  • Poziom 17  
    Syf, czy nie syf, najważniejsze, że działa. Jak padną, to znów kupie ten syf, bo nie bedę jeżdził za łozyskami po całej Polsce, bo za te pieniądze kupiłbym z 10 kompletów syfów, a pralka i tak juz jest wysłuzona, więc jak to powiedziała świnka: skoro działa, to po co przepłacać :-)