Witam,
Posiadam FritzBox 7590 z Niemiec i niestety nie ma możliwości zmiany języka bezpośrednio w opcjach routera.
Chcąc wgrać wersję europejską softu z językiem m.in. polskim "fritz.box_7590.en-de-es-it-fr-pl-nl.07.01.recover-image.exe" z serwera ftp://ftp.avm.de/fritzbox/fritzbox-7590/other/recover/
wyrzuca błąd "firmawe is incompatible with the recovery".
Czy ktoś z forumowiczów miał styczność ze sprzętem firmy AVM i aktualizował router z wersji niemieckiej na polską?
Posiadam FritzBox 7590 z Niemiec i niestety nie ma możliwości zmiany języka bezpośrednio w opcjach routera.
Chcąc wgrać wersję europejską softu z językiem m.in. polskim "fritz.box_7590.en-de-es-it-fr-pl-nl.07.01.recover-image.exe" z serwera ftp://ftp.avm.de/fritzbox/fritzbox-7590/other/recover/
wyrzuca błąd "firmawe is incompatible with the recovery".
Czy ktoś z forumowiczów miał styczność ze sprzętem firmy AVM i aktualizował router z wersji niemieckiej na polską?