po pobraniu wody cos strzela w srodku i wysadza korki. nie widzialem nic spalonego w srodku. ma ktos jakis schemat, dobra rade? help!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamPS 663S BIO napisał:sprawdź układ grzałki i samą grzałkę, prawdopodobnie to ona powoduje zwarcie (włącza się zaraz po nabraniu wody)
K_andy napisał:PS 663S BIO napisał:sprawdź układ grzałki i samą grzałkę, prawdopodobnie to ona powoduje zwarcie (włącza się zaraz po nabraniu wody)
w PS ce nie zawsze startuje grzałka po nabraniu wody, sprawdź kondensator p.z. przy programatorze i kondensator na dole pralki -zasila silnik
pozdrawiam