Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Focusrite 2i2 podłączenie TV

Marekblablabla 09 Lis 2018 20:37 63 5
  • #1 09 Lis 2018 20:37
    Marekblablabla
    Poziom 3  

Witam... Czy jest możliwość podłączenia TV pod ten interfejs? W TV mam wyjście na słuchawki czy zatem mógłbym za pomocą kabla xlr męski - mini jack podłączyć się pod wejście mikrofonowe/gitarowe na przednim panelu ??? pozdrawiam

0 5
  • #2 10 Lis 2018 00:04
    nagrywamy.com
    Poziom 27  

Lepiej kablem minijack-2x duży jack mono i do wejść liniowych. Problem, jaki prawdopodobnie wyniknie, to problem z masami, zwłaszcza, gdy telewizor podłączony jest do kablówki. Wtedy pozostaje jakaś metoda izolacji galwanicznej, zależnie od oczekiwanej jakości choćby tanie transformatorki.

0
  • #3 10 Lis 2018 00:38
    Marekblablabla
    Poziom 3  

hmmm... możesz mi wytłumaczyć bardziej po ludzku? hah Te wejścia z przody xlr-żeńskie to tam też mogę dużego-jacka podłączyć? dobrze rozumiem? Nie mam kablówki... tv naziemna i YT z aplikacji smart...

0
  • #4 10 Lis 2018 00:50
    nagrywamy.com
    Poziom 27  

Marekblablabla napisał:
    Te wejścia z przody xlr-żeńskie to tam też mogę dużego-jacka podłączyć? dobrze rozumiem?

Tak.

Marekblablabla napisał:
    Nie mam kablówki... tv naziemna i YT z aplikacji smart...

To możesz spróbować. Uprzedzam, że 2i2 jest wrażliwy na różne potencjały mas i w przypadku dużych różnic może zamilknąć na zawsze.

0
  • #5 10 Lis 2018 00:55
    Marekblablabla
    Poziom 3  

No już gdzieś o tym czytałem... ok... czyli co... kupić kabel mały jack - 2x duży jack mono tak?

0
  Szukaj w 5mln produktów