Witam
Nie szukam instrukcji, lecz porady.
Napęd do bramy firmy Eco Star 2 skrzydłowa (made by Hormann).
A więc postępując zgodnie z instrukcją obsługi w ustawianiu położeń zamkniętej i otwartej bramy. Ustawię 1 skrzydło (brama zamknięta), później skrzydło otwarte. Wszystko Si. Następnie ustawiam drugie skrzydło. Skrzydło domknięte, skrzydło otwarte. Wszystko wg instrukcji.
I następnie nie jestem w stanie przejść do następnego pkt... Tzn test zamykania i otwierania skrzydeł. Czy ktoś przerabiał podobny temat do tego?
Wg mojej opinii w instrukcji jest napisane że po każdym zaprogramowaniu pozycji krańcowych powinna "mrugać" zielona dioda, u mnie to się nie dzieje. W instrukcji nic więcej nie podają. Może ktoś z forumowiczów przerabiał napędy do bram Hormann?
Niżej dodaję instrukcję obsługi. Niestety dalej nie mogę sobie poradzić.
Nie szukam instrukcji, lecz porady.
Napęd do bramy firmy Eco Star 2 skrzydłowa (made by Hormann).
A więc postępując zgodnie z instrukcją obsługi w ustawianiu położeń zamkniętej i otwartej bramy. Ustawię 1 skrzydło (brama zamknięta), później skrzydło otwarte. Wszystko Si. Następnie ustawiam drugie skrzydło. Skrzydło domknięte, skrzydło otwarte. Wszystko wg instrukcji.
I następnie nie jestem w stanie przejść do następnego pkt... Tzn test zamykania i otwierania skrzydeł. Czy ktoś przerabiał podobny temat do tego?
Wg mojej opinii w instrukcji jest napisane że po każdym zaprogramowaniu pozycji krańcowych powinna "mrugać" zielona dioda, u mnie to się nie dzieje. W instrukcji nic więcej nie podają. Może ktoś z forumowiczów przerabiał napędy do bram Hormann?
Niżej dodaję instrukcję obsługi. Niestety dalej nie mogę sobie poradzić.