Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ustawienie napędy bramy skrzydłowej. ELEKTROBIM ETN-DG2

25 Maj 2019 21:14 267 2
  • Poziom 19  
    Witam, mam automatykę do bramy firmy Elektrobim.

Nie działała równo więc zacząłem zmieniać ustawienia pokrętłami.

Pokrętła to:
    MOTOR 1, MOTOR 2, AUTO CLOSE, Speed oraz DELAY.

Problem polega na tym że jedno skrzydło bramy nie dobija do słupka ograniczającego i cały lampa ostrzegawcza świeci, co jest nie tak?

Moderowany przez suworow:

Uzupełniłem tytuł o podaną przez kolegę dopiero w #3 nazwę. Trudno rozmawiać, nie znając nawet modelu sprzętu

.
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • specjalista -automatyka bramowa
    Który model? Centralki, których obecnie używają, mają przyciskowy setup i brak kręciołków.

Jedno napisz - czy wcześniej skrzydło się domykało i dopiero po próbach regulacji zonk?

PS - to, że skrzydła nierówno się zamykają (a czasem też otwierają) tzn najpierw jedno , potem drugie - to nie błąd a zabezpieczenie przed wypadkiem - równo zamykające się skrzydła potrafią zrobić krzywdę kończynie (zamykają się jak nożyce), zresztą jak masz felc na skrzydle to skrzydło z nim powinno zamknąć się jako pierwsze.
  • Poziom 19  
    kotbury napisał:
    Który model? Centralki, których obecnie używają, mają przyciskowy setup i brak kręciołków.

Jedno napisz - czy wcześniej skrzydło się domykało i dopiero po próbach regulacji zonk?

PS - to, że skrzydła nierówno się zamykają (a czasem też otwierają) tzn najpierw jedno , potem drugie - to nie błąd a zabezpieczenie przed wypadkiem - równo zamykające się skrzydła potrafią zrobić krzywdę kończynie (zamykają się jak nożyce), zresztą jak masz felc na skrzydle to skrzydło z nim powinno zamknąć się jako pierwsze.

ELEKTROBIM ETN-DG2

Wziąłem się za ustawianie ponieważ czasem nie było reakcji na pilota, model to :ELEKTROBIM ETN-DG2. Dziś znowu problem drugi, po naciśnięciu przycisku na pilocie bramą się nie otworzyła, musiałem kilkanaście razy kliknąć.