Mam taki wzmak i pędzę nim kolumny górki. I w ubiegłą sobotę, Podczas impry zfajczył się wentylator, i obudowa wzmaka osiągnęła ok 80 stopni bo nie dało się jej dotknąć, ale o tym chyba sie za pużno dowiedziałem. I co dziwne ten wzmak grał czysto bo go otwarłem i dalej chodził, ale jak wystygł zacząl masakrycznie charczeć tak jakby nie miał prądu spoczynkowego, i to się podziało w 1 kanale. Zasilanie +-58V 4om J50 K135 , Mam pytanie czy można je wymienić na IRF240 9240 IRF250 9250. Ten wzmak nie ma rezystorów źródłowych. Nie występuje stałe na wyjściu.