Dzień dobry
Pojawił się u mnie problem tego typu, że przy włączaniu pliku excel (niezależnie czy pusty arkusz czy plik z danymi) przed włączeniem skoroszytu pojawia się komunikat "skoroszyt nie może być zamknięty ponieważ w innym skoroszycie istnieją odwołania do tego skoroszytu". Jak potwierdzę "OK" to włącza się pusty skoroszyt lub wybrany inny skoroszyt z danymi. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem dziwna sprawa tym bardziej jak pojawia się komunikat przy całkowicie pustym pliku. Czy ktoś ma jakieś propozycje rozwiązania. Używam windows serwer 2012 z zainstalowanym historianem.
Z poważaniem
Pojawił się u mnie problem tego typu, że przy włączaniu pliku excel (niezależnie czy pusty arkusz czy plik z danymi) przed włączeniem skoroszytu pojawia się komunikat "skoroszyt nie może być zamknięty ponieważ w innym skoroszycie istnieją odwołania do tego skoroszytu". Jak potwierdzę "OK" to włącza się pusty skoroszyt lub wybrany inny skoroszyt z danymi. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem dziwna sprawa tym bardziej jak pojawia się komunikat przy całkowicie pustym pliku. Czy ktoś ma jakieś propozycje rozwiązania. Używam windows serwer 2012 z zainstalowanym historianem.
Z poważaniem