Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Whirlpool AWO/D 4405 - Wypadla część z pralki

guswiel 13 Gru 2018 20:53 165 8
  • #1 13 Gru 2018 20:53
    guswiel
    Poziom 3  

Witam,
    Bardzo proszę o pomoc, może ktoś z Was pozna tą część.
    Pralka Whirlpool AWO/D 4405 zaczęła hałasować przy wirowaniu i bęben przestał się kręcić. Po otworzeniu tyłu pralki okazało się że spadł pasek i wypadła ta część. Nie mogę znaleźć miejsca skąd ta część wypadła. Założyłam pasek, który przy pierwszym wirowaniu spadł. Domyślam się że ta część ma wpływ na trzymanie się paska.
    Bardzo proszę o pomoc. Pralka Whirlpool AWO/D 4405 - Wypadla część z pralki Pralka Whirlpool AWO/D 4405 - Wypadla część z pralki Pralka Whirlpool AWO/D 4405 - Wypadla część z pralki Pralka Whirlpool AWO/D 4405 - Wypadla część z pralki

0 8
  • Pomocny post
    #2 13 Gru 2018 20:57
    stanislaw1954
    Poziom 41  

Nie kojarzę takiej części. Sprawdź, czy koło pasowe nie bije na boki, czyli czy się nie oddala i nie zbliża do obudowy bębna przy ręcznym obracaniu.

0
  • Pomocny post
    #3 13 Gru 2018 21:19
    cezet
    VIP Zasłużony dla elektroda

guswiel napisał:
    zaczęła hałasować przy wirowaniu i bęben przestał się kręcić. Po otworzeniu tyłu pralki okazało się że spadł pasek i wypadła ta część. Nie mogę znaleźć miejsca skąd ta część wypadła. Założyłam pasek, który przy pierwszym wirowaniu spadł.

Pralka zakończyła żywot. Łożyska do wymiany, zbiornik klejony. :cry:
    Ten element to pozostałość po blokadzie transportowej.

0
  • #4 13 Gru 2018 22:41
    guswiel
    Poziom 3  

Bardzo dziękuję. Koło przy normalnym praniu może minimalnie rusza się na boki. Przy wirowaniu ciężko mi ocenić, bo wszystko się rusza:-)

Dodano po 2 [minuty]:

Pralka zakończyła żywot. Łożyska do wymiany, zbiornik klejony. :cry:
    Ten element to pozostałość po blokadzie transportowej.[/quote]

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Chyba się trzeba rozejrzeć za nową:-)

0
  • Pomocny post
    #5 14 Gru 2018 00:02
    Kenworth 18
    Poziom 34  

Witam.
    W Jastrzębiu Zdroju znajduje się firma, która naprawia pralki ze zbiornikami zgrzewanymi, ale warunkiem jest to by krzyżak bębna nie był uszkodzony.
    Zawsze można się skontaktować z nimi i popytać jeżeli jest Pani zainteresowana naprawą bo możliwe, że decyzja o zakupie nowego sprzętu już zapadła.
    http://wymianalozysk.pl

0
  • #6 14 Gru 2018 13:48
    guswiel
    Poziom 3  

Kenworth 18 napisał:
    Witam.
    W Jastrzębiu Zdroju znajduje się firma, która naprawia pralki ze zbiornikami zgrzewanymi, ale warunkiem jest to by krzyżak bębna nie był uszkodzony.
    Zawsze można się skontaktować z nimi i popytać jeżeli jest Pani zainteresowana naprawą bo możliwe, że decyzja o zakupie nowego sprzętu już zapadła.
    http://wymianalozysk.pl

Bardzo dziekuje, pralka juz kupiona:-)

0
  • #7 14 Gru 2018 14:15
    Kenworth 18
    Poziom 34  

A można zapytać jakiej marki urządzenie Pani nabyła?

0
  • #8 14 Gru 2018 14:37
    guswiel
    Poziom 3  

Z najszybsza dostawa? Beko
    Kusiła Samsung ale ta elektronika w wersji pralkowej mnie przeraziła. Whirlpool służyła 13 lat bez awarii... Teraz to chyba nieosiągalne.

0
  • #9 14 Gru 2018 15:39
    Kenworth 18
    Poziom 34  

To link do tej firmy zajmującej się naprawami zbiorników zgrzewanych za kilka lat się Pani przyda.
    Pozdrawiam i życzę bezawaryjnej eksploatacji sprzętu.

0