Witam mam problem z ładowaniem akumulatora dziś kupiłem nowy 30 km zrobiłem i znowu że tak brzydko powiem zdech .Alternator wczoraj wymieniłem i dalej jest to samo już nie wiem co jest nie tak proszę was o szybką odpowiedź. Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamBogiWogiPL napisał:Alternator używany Ale dowiedziałem się że niby rozrusznik nie przekazuję prądu do akumulatora...jest to możliwe?
BogiWogiPL napisał:rozrusznik nie przekazuje prądu do akumulatora
rynio_di napisał:W niektórych samochodach przewód ładowania ( gruby ) z alternatora mocowany był do automatu rozrusznika , tam na jednej śrubie łączył się z przewodem rozruchowym.
Mechanik to miał na myśli .
BogiWogiPL napisał:To ja już sam nie wiem od czego zacząć........I co to może być
sebap napisał:Od zmierzenia ładowania akumulatora przy uruchomionym silniku.
CameR napisał: