Witam
Jestem nowy na forum, więc proszę o odrobinę zrozumienia i cierpliwości. Przejrzałem wszystkie tematy w związku z Pralką Amica AWCT10L (oraz modelem AWST). Mój problem zaczął się od tego, że pralka nie reagowała na nic po skończonym praniu. Wszystkie diody zgasły i nic nie świeciło się. Odłączenie od prądu nie pomogło, więc sprawdziłem okablowanie oraz przejrzałem elektronikę czy nie ma znamion jakiegoś przepalenia itp. i nic nie zauważyłem.
Wymontowałem moduł i dałem do serwisu (nie AMICI). Pan z serwisu zmienił procesor. Po włożeniu modułu pralka odżyła jednak wyskakuje taki błąd:
1. Płukanie extra - świeci się na żółto,
2. Wyłączenie wirowania - świeci się na żółto,
3. Start/Pauza - nie świeci się,
4. POWER - nie świeci się,
Jak zmieniłem program gałką na inny na chwile D2 gasła, a później znowu się zapalała. Jeszcze jeden objaw jest taki iż drzwi się blokują i nie da rady ich otworzyć. Przyciski Power ani Start/Stop nic nie robią po ich przyciśnięciu.
Szukałem w instrukcji jednak nie ma nigdzie opisanego takiego błędu. Pytanie czy jednak coś innego padło wraz z modułem ? Czy może regeneracja modułu nie doszła do skutku w 100% - znaczy Pan z serwisu nie zaprogramował płytki po zmianie procesora? Za każdą wskazówkę będę wdzięczny.
Jestem nowy na forum, więc proszę o odrobinę zrozumienia i cierpliwości. Przejrzałem wszystkie tematy w związku z Pralką Amica AWCT10L (oraz modelem AWST). Mój problem zaczął się od tego, że pralka nie reagowała na nic po skończonym praniu. Wszystkie diody zgasły i nic nie świeciło się. Odłączenie od prądu nie pomogło, więc sprawdziłem okablowanie oraz przejrzałem elektronikę czy nie ma znamion jakiegoś przepalenia itp. i nic nie zauważyłem.
Wymontowałem moduł i dałem do serwisu (nie AMICI). Pan z serwisu zmienił procesor. Po włożeniu modułu pralka odżyła jednak wyskakuje taki błąd:
1. Płukanie extra - świeci się na żółto,
2. Wyłączenie wirowania - świeci się na żółto,
3. Start/Pauza - nie świeci się,
4. POWER - nie świeci się,
Jak zmieniłem program gałką na inny na chwile D2 gasła, a później znowu się zapalała. Jeszcze jeden objaw jest taki iż drzwi się blokują i nie da rady ich otworzyć. Przyciski Power ani Start/Stop nic nie robią po ich przyciśnięciu.
Szukałem w instrukcji jednak nie ma nigdzie opisanego takiego błędu. Pytanie czy jednak coś innego padło wraz z modułem ? Czy może regeneracja modułu nie doszła do skutku w 100% - znaczy Pan z serwisu nie zaprogramował płytki po zmianie procesora? Za każdą wskazówkę będę wdzięczny.