Chciałbym prosić o pomoc w doborze pilota do bramy - przydałoby mi się 2 sztuki więcej.
Napędy są stare firmy nice - oryginalnie chyba i sterowanie było NICE a teraz sam nie wiem, widzę radio FAAC...
Czy byłby ktoś w stanie podpowiedzieć po analizie zdjęć co to za układ i jakie piloty należy dobrać??
Próbowałem NICE smilo i niestety nie działa