Witam Wszystkich.
Mam problem z w.w telefonem. Zainstalowałem Factory Binary COMBINATION_FAC_FA60_A520FXXU7ARJ1
Teraz nie mogę wgrać romu. Albo telefon wyrzuca błąd binary 2, albo flashowanie w odinie trwa 4 sekundy z wynikiem PASS. i zielonym okienkiem. Mimo wszystko w telefonie w opcjach developerskich brak OEM.
Znalazłem soft A520FXXU7CRHA i na nim mam niby Zielone okienko, ale flashowanie trwa kilka sekind i w odinie wyświetla :
<ID:0/022> Odin engine v(ID:3.1203)..
<ID:0/022> File analysis..
<ID:0/022> skip file list for home binary
<ID:0/022> sboot.bin.lz4
<ID:0/022> param.bin.lz4
<ID:0/022> cm.bin.lz4
<ID:0/022> boot.img.lz4
<ID:0/022> recovery.img.lz4
<ID:0/022> system.img.lz4
<ID:0/022> cache.img.lz4
<ID:0/022> hidden.img.lz4
<ID:0/022> Home Binary Download
<ID:0/022> SetupConnection..
<ID:0/022> Initialzation..
<ID:0/022> Get PIT for mapping..
<ID:0/022> Firmware update start..
<ID:0/022> SingleDownload.
<ID:0/022> RQT_CLOSE !!
<ID:0/022> RES OK !!
<ID:0/022> Remain Port .... 0
<OSM> All threads completed. (succeed 1 / failed 0)
Nie wiem jaki soft pobrać i wgrać aby to ruszyło. Proszę o pomoc.
Mam problem z w.w telefonem. Zainstalowałem Factory Binary COMBINATION_FAC_FA60_A520FXXU7ARJ1
Teraz nie mogę wgrać romu. Albo telefon wyrzuca błąd binary 2, albo flashowanie w odinie trwa 4 sekundy z wynikiem PASS. i zielonym okienkiem. Mimo wszystko w telefonie w opcjach developerskich brak OEM.
Znalazłem soft A520FXXU7CRHA i na nim mam niby Zielone okienko, ale flashowanie trwa kilka sekind i w odinie wyświetla :
<ID:0/022> Odin engine v(ID:3.1203)..
<ID:0/022> File analysis..
<ID:0/022> skip file list for home binary
<ID:0/022> sboot.bin.lz4
<ID:0/022> param.bin.lz4
<ID:0/022> cm.bin.lz4
<ID:0/022> boot.img.lz4
<ID:0/022> recovery.img.lz4
<ID:0/022> system.img.lz4
<ID:0/022> cache.img.lz4
<ID:0/022> hidden.img.lz4
<ID:0/022> Home Binary Download
<ID:0/022> SetupConnection..
<ID:0/022> Initialzation..
<ID:0/022> Get PIT for mapping..
<ID:0/022> Firmware update start..
<ID:0/022> SingleDownload.
<ID:0/022> RQT_CLOSE !!
<ID:0/022> RES OK !!
<ID:0/022> Remain Port .... 0
<OSM> All threads completed. (succeed 1 / failed 0)
Nie wiem jaki soft pobrać i wgrać aby to ruszyło. Proszę o pomoc.