Witam mam problem z volvo fh.Samochód pracuje odpala a po 30 km silnik gasnie i nie mozna go zapalic podobno tez nie kreci rozrusznikiem wtedy.Sprawdzałem 4 masy i 2 zasilanie sterownika silnika na zarówke ,kable zasilajace takze na zarówke,can 6 sztuk takze sprawdzone wszystkie ok .NA placu nam odpalał,kiedy klijent odebrał samochód znów zgasł po 30 km i ta sama sytuacja.Wsadzony nowy hebel oraz przekaznik k02,oraz pare innych równiez zamienionych na nowe np k01,k03,k04.Błedów podobno wtedy nie wyswietla zadnych.Czy moze bys uszkodzony sterownik silnika?Silnik d13a jak cos.Samochód bez adr ,hebel z 2 cienkimi przewodami w kostce.