Witam, jeśli piszę nie w tym dziale to przepraszam. Mam pytanie jak w temacie powyżej. Czy mogę zastosować płytę wiórową na zewnątrz ? Mam dwa spore kawałki płyty wiórowej i chciałem je wykorzystać do budowy klatki dla króli, tylko obawiam się warunków atmosferycznych. Płyta była już czymś zabezpieczana, malowana na zielono. Czy są jakieś środki do zabezpieczenie przed wilgocią czy deszczem ? Myślałem żeby jeszcze raz przemalować płytę gęstą farbą ale czy to coś pomoże ? Proszę o podpowiedzi i z góry dziękuję