Cześć ktoś może mi powiedzieć, gdzie mogę pobrać oprogramowanie układowe w temacie?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tametx77 napisał:PS
tego wieczoru wypróbuję inne oprogramowanie akay z głównym CV338H pobranym z włoskiego dystrybutora akai
jeśli ktoś tego potrzebuje, jest dużo oprogramowania układowego i normende
http://s2salvadorigroup.it/ftp/