Witam!
Nie chciałem zakładać nowego tematu ale nie udało mi sie znaleść odpowiedniego postu.
Problem jest tylko na benzynie na gazie jest OK. Silnik pracuje nie równo, tak jak by tylko na trzech "garach". Na wolnych trzęsie autem, po dodaniu gazu wchodzi na obroty ale nie równo i ospale. Jadąc na benzynie jest wyczówlnie słabszy i "czuć" że pracuje nie równo, na gazie pracuje dobrze.
Kiedyś podczas jazdy przypadkowo trąciłem kluczyk i wyłączyłem zapłon. Zamiast odpalić go z kluczyka odruchowo włączyłem zapłon i auto odpaliło tak jak na zapych, być może to jest przyczyną złego palenia na benzynie, może komp ma jakieś błędy?
Nie chciałem zakładać nowego tematu ale nie udało mi sie znaleść odpowiedniego postu.
Problem jest tylko na benzynie na gazie jest OK. Silnik pracuje nie równo, tak jak by tylko na trzech "garach". Na wolnych trzęsie autem, po dodaniu gazu wchodzi na obroty ale nie równo i ospale. Jadąc na benzynie jest wyczówlnie słabszy i "czuć" że pracuje nie równo, na gazie pracuje dobrze.
Kiedyś podczas jazdy przypadkowo trąciłem kluczyk i wyłączyłem zapłon. Zamiast odpalić go z kluczyka odruchowo włączyłem zapłon i auto odpaliło tak jak na zapych, być może to jest przyczyną złego palenia na benzynie, może komp ma jakieś błędy?