Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z .NET Framework - Nie mogę zainstalować .NET Framework

15 Mar 2019 10:18 1575 8
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z instalacją .NET Framework. Próbowałem już chyba wszystkiego włącznie z formatem. Podczas instalacji zatrzymuje się pasek i nie idzie dalej. Raport z instalacji wrzucam poniżej. Usługa Windows Update nie wyszukuje nowych aktualizacji (wyszukuje w nieskończoność). Czy ktoś miał taki problem ? System Windows 8.1 x64. Problem z .NET Framework - Nie mogę zainstalować .NET Framework
  • Poziom 2  
    Zainstalowana wersja Framework to 4.5.1 a system to Windows 8.1 SP1 x64 polska wersja. Nie ma mojego problemu w podanych problemach na stronie Microsoft.
  • Poziom 8  
    A próbowałeś instalować net framework 4.7 lub 4.0?
    Może zainstaluj bibliotekę Microsoft Visual C++ i sprawdź czy sie da net framework zainstalować a jak nie to zobacz czy antywirus czegoś nie blokuje.
  • Poziom 2  
    Avast nic nie blokuje. Próba zainstalowania bibliotek tak samo staje w połowie i pasek ani drgnie. Z logu wynika, że trwa inna instalacja. Podczas instalacji uruchamia się autonomiczny instalator rozszerzenia (wusa) a jeśli wyłącze go w procesach to w instalacji frameworka wyskakuje, że zainstalowano pomyślnie jednak nic nie zostało zainstalowane.. Ma ktoś jakiś pomysł jeszcze ?
  • Poziom 26  
    Masz zainstalowaną aktualizacje KB 2919355 ? Jest potrzebna do instalacji net frameworka dla windows 8.1
  • Poziom 2  
    Jest zainstalowana.
  • Admin grupy komputery
    https://www.eightforums.com/threads/error-installing-microsoft-net-framework-4-5-2.61441/

https://translate.google.com/translate?hl=pl&...ft-net-framework-4-5-2.61441/&prev=search

Cytat:
    1. Otwórz Windows Update, kliknij dostępne aktualizacje i odznacz wszystkie aktualizacje z wyjątkiem Microsoft .NET Framework 4.5.2
    2. Spróbuj zainstalować program Microsoft .NET Framework 4.5.2, a jeśli to czytasz, prawdopodobnie zakończy się niepowodzeniem z błędem Windows Update 0x80070003
    3. Po wystąpieniu błędu przejdź do tej strony >> https://support.microsoft.com/kb/910336/ << i uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z usługą Windows Update, przejdź przez kolejne kroki, aż przejdzie do aktualizacji zostały naprawione. *
    4. Wróć do witryny Windows Update i kliknij „Sprawdź aktualizacje” na lewym panelu. Zajmie to kilka minut, ale prawdopodobnie będziesz mieć więcej aktualizacji niż było dostępnych po pierwszym uruchomieniu.
    5. Kliknij ponownie dostępne aktualizacje i odznacz wszystkie, których tytuły nie zaczynają się od „Aktualizacja dla systemu Windows 8.1” lub „Aktualizacja zabezpieczeń dla systemu Windows 8.1”. **
    6. Zainstaluj te aktualizacje.
    7. Po ponownym uruchomieniu komputera spróbuj zainstalować wszystkie pozostałe aktualizacje z aktualizacji systemu Windows oprócz Microsoft .NET Framework 4.5.2, w tym opcjonalne ***
    8. Po ponownym uruchomieniu komputera spróbuj zainstalować Microsoft .NET Framework 4.5.2 i odnieść sukces.

Uwagi:
    * Musiałem to uruchomić, aby inne aktualizacje pojawiły się na mojej liście dostępnych aktualizacji.
    ** Najpierw musiałem zainstalować tylko te aktualizacje, w przeciwnym razie inne aktualizacje zawiodą i cofną wszystkie inne aktualizacje.
    *** Musiałem zainstalować pozostałe aktualizacje przed zainstalowaniem Microsoft .NET Framework 4.5.2.