Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Aktywny wydech do samochodu - jak?

16 Mar 2019 07:57 204 10
  • Poziom 19  
    Aktywny wydech to nazwa nieco myl帷a. Jest to po prostu odpowiedni g這郾ik ze wzmacniaczem, generator(y) d德i瘯u i uk豉d steruj帷y wykorzystuj帷y warto嗆 pr璠ko軼i obrotowej wa逝 korbowego i obci捫enia silnika (warto嗆 podci郾ienia w dolocie) - tak my郵. Sterownik bazuje na z陰czu OBD2 ale my郵, 瞠 potrzebne sygna造 mo積a "wyci庵n望" z silnika innym sposobem.
    Czy Kto podj掖 by si wykonania takiego czego?
  • Poziom 43  
    Ok do jakiego samochodu? ALe co wydech masz zbyt cichy czy jak? We mikrofon do堯 do t逝minka i pu嗆 przez wzmacniacz 500W i kolumn w baga積iku.
  • Poziom 19  
    Aktywny uk豉d wydechowy to rozwi您anie kt鏎e wytwarza realistyczny d德i瘯 wydechu, mo磧iwe do zainstalowania w praktycznie ka盥ym aucie bez ingerencji w fabryczny uk豉d wydechowy.
    Dzi瘯i niemu uzyskujemy realistycznie brzmi帷y d德i瘯 wydechu dowolnego silnika (np. V6) niezale積ie od wersji silnikowej pojazdu.
    To taki tuningowy gad瞠t:)
  • Poziom 42  
    Jak strumie napisa. Mikrofon, mo瞠 by w komorze silnika, ustawisz tam gdzie d德i瘯 b璠zie najlepszy. Dalej wzmacniacz z filtrowaniem pasma i g這郾ik. Gdzie w podwoziu, im bardziej plastikowy chi雟ki tym lepiej. Cho ja wola豚ym zrobi sterowan przepustnic wydechu i rezonator.
  • Poziom 19  
    kortyleski napisa:
    Mikrofon, mo瞠 by w komorze silnika
    Raczej nie. To nie chodzi o wzmocnienie d德i瘯u wydechu naszego samochodu lecz o uzyskanie d德i瘯u wydechu dowolnego samochodu. G堯wnie chodzi tu o d德i瘯 wydechu silnik闚 V6 i V8.
  • Poziom 43  
    Pyzaczek napisa:
    lecz o uzyskanie d德i瘯u wydechu dowolnego samochodu

No do tych generator闚 na DSP trzeba kilka program闚 niestety.

Na szcz窷cie nie mam takich problem闚, mam same R6 i sa o dziwo prawie nie s造szalne bo szczelne.

Jak ju to za堯 przepustnice na wydech przed t逝mnikiem ko鎍owym , jak b璠ziesz chcia ludzi wk..... to otworzysz j i po problemie.

Jaki masz samoch鏚?
  • Poziom 19  
    Strumien swiadomosc... napisa:
    mam same R6.
    Ja mam Tiburona z silnikiem 2,7 V6 ale chcia豚ym d德i瘯 V8 ;)
    Rozwa瘸m za這瞠nie przepustnicy.
  • Poziom 43  
    O jak masz 6 to za堯 aktywny wydech , sa takie do bmw tez to 豉dnie daje a nie borucy.

Zapytaj sprzedawcy cz瘰to maj nagrane dzwi瘯i.
  • Poziom 19  
    Strumien swiadomosc... napisa:
    za堯 aktywny wydech
    czyli co ?
  • Poziom 19  
    Niestety, rozwi您ania brak.