Witam,potrzebuje pomocy w rozszyfrowaniu przewodów w wskaźniku najprawodpodobniej od Łady do pomiaru cisnienia oleju.
Ewentualnie jakiś schemat.
Ewentualnie jakiś schemat.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam