witam, czy ktos moze orientuje sie czemu w opaskach amazfit cor , ktore sa o wiele drozsze od mibanda, nie mozna wlaczyc powiadomienia identyfikowania polaczenia, no nie ma nawet takiej opcji w moim mifit,
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam