Witam serdecznie.Przepraszam że zakładam nowy temat ale już od dłuższego czasu śledzę różne fora i nadal nie znalazłem odpowiedzi na mój problem mam już mętlik w głowie.Potrzebuję agregatu prądotwórczego do garażu do majsterkowania do elektronarzędzi.Szlifierka kątowa 800 W szlifierka stołowa 250 W Parkside wiertarka ręczna 850 W mały kompresor 750 W no i Spawareczkę Bester 130 A Pisze tam że ma zabezpieczenie 16 A zapotrzebowanie na energię 4 KW, dodam że będę spawać głównie elektrodą 2.5 mm sporadycznie takie majsterkowanie.Te elektronarzędzie będą pracowały pojedynczo. Myślałem o takich agregatach:
K&S KS700E 5,5 KW
Barracuda 5500 5,5 KW
Kruzer 6500E 5,0 KW
Co sądzicie o tych agregatach i o ich jakości? nadają się do tej spawarki? Macie może jakieś inne propozycje?Dodam że ogranicza mnie miejsce w garażu. Pozdrawiam i proszę o pomoc. Dziękuje.
K&S KS700E 5,5 KW
Barracuda 5500 5,5 KW
Kruzer 6500E 5,0 KW
Co sądzicie o tych agregatach i o ich jakości? nadają się do tej spawarki? Macie może jakieś inne propozycje?Dodam że ogranicza mnie miejsce w garażu. Pozdrawiam i proszę o pomoc. Dziękuje.